banner208

CHP'li Yaşar Seyman: Eskişehir Türkiye için en büyük örnek!

Eskişehir’e gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Yaşar Seyman, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile görüştü...

ESKİŞEHİR 18.02.2022, 14:31
CHP'li Yaşar Seyman: Eskişehir Türkiye için en büyük örnek!
banner209

Eskişehir Gordion Rotary Kulübünün düzenlediği Meslek Üstün Hizmet Ödül Töreni için Eskişehir’e gelen Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Yaşar Seyman, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e ziyarette bulundu.

CHP Parti Meclis Üyesi Yaşar Seyman’a ziyarette CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, 21. Dönem DSP Milletvekili Ayşe Gürocak, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri İbrahim Arslan ve Nuray Akçasoy eşlik etti. Ziyaretçilerini makamında ağırlayan Başkan Büyükerşen, kadın hakları savunucusu ve yazarlık kariyeri ile üstün hizmet ödülüne layık görülen Yaşar Seyman’ı tebrik etti. Her gün birbirinden acı haberlerle güne başladıklarını ve bu sebeple ülkemizdeki kadın haklarının korunmasının büyük önem taşıdığını belirten Başkan Büyükerşen, Cumhuriyet Halk Partisinde hem genel yönetiminde hem de yerel yönetimlerinde kadınların haklı mücadelesinin her zaman devam süreceğini ifade etti.

Misafirperverliği için Başkan Büyükerşen’e teşekkür eden CHP Parti Meclis Üyesi Yaşar Seyman, “Yaklaşık 23 yıldır hizmet ettiğiniz Eskişehir, her geldiğimde daha da güzel ve modern bir şehir oluyor. Belediyecilik çalışmalarıyla şehrin sadece altyapısının ve çehresinin değil, aynı zamanda sanat ve kültür anlamında da kalitesinin yükseltilebileceğiniz en büyük örneğisiniz. Ülkemizdeki ekonomik krizden etkilenen vatandaşlara da sosyal belediyecilik anlayışı ile desteklerinizi sürdürüyorsunuz. CHP’li tüm belediyelerimiz bu konuda ortak hareket ederek de dayanışmanın gücünü gösteriyor” dedi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
26
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@