CHP’li Çakırözer: Eskişehir sizlerle gurur duyuyor!

ESKİ çalışanlarını gece vardiyasında ziyaret eden CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, işçilere gösterdikleri dayanışma ve çalışmaları için teşekkür etti.

ESKİŞEHİR 26.03.2023, 16:45 26.03.2023, 16:47
CHP’li Çakırözer: Eskişehir sizlerle gurur duyuyor!

Deprem ve sel felaketlerinin ardından bölgeye giderek yaraların sarılması için seferber olan ESKİ çalışanlarını gece vardiyasında ziyaret eden CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, işçilere gösterdikleri dayanışma ve çalışmaları için teşekkür etti. Ekiplerin deprem ve sel bölgelerinde yürüttüğü çalışmalara ilişkin bilgi alan Çakırözer, “Eskişehir Büyükşehir Belediyemiz ve ilçe belediyelerimiz emekçileri hem deprem, hem de sel felaketinin ardından bölgeye giderek yaraların sarılması için seferber oldu. Tüm Eskişehir sizlerele gurur duyuyoruz. Emeklerinize minnettarız” dedi.

GECE NÖBETİNDE TEŞEKKÜR

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, deprem ve sel felaketlerinin ardından bölgeye giderek yaraların sarılması için seferber olan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ESKİ) çalışanlarını ziyaret ederek, çalışmaları için işçilere teşekkür etti. ESKİ personelinin deprem bölgelerinde gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi alan Çakırözer, Eskişehirlilerin yaraların sarılması için olağanüstü bir dayanışma yürüttüğünü dile getirirken,   “Eskişehirliler hem deprem bölgelerindeki yurttaşlarımız, hem de depremin ardınan Eskişehirimize gelen depremzedelerimizin yaralarının sarılması için olağanüstü bir dayanışma gösteriyor. ESKİ personeli ile ilçe belediyeleremiz ve Büyükşehir Belediyemiz personelleri de arama kurtarma çalışmaları başta olmak üzere hem deprem sonrası hem de sel felaketinin ardından yaraların sarılması için seferber oldu. Hatay’da, Malatya’da, Kahramanmaraş’ta, Adıyaman ve diğer illerde yürüttüğünüz çalışmalar ile hepimizi gururlandırıyorsunuz. Emekleriniz için tüm Eskişehir adına teşekkür ederim. İyi ki varsınız” dedi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@