banner208

Depremzedeler Eskişehir'de evlendiler!

Deprem felaketi sonrası Eskişehir’e gelen Erdoğan ve Bulut ailesinin çocukları Nazlı Erdoğan ile Aykut Bulut’un nikahı Eskişehir'de gerçekleştirildi...

ESKİŞEHİR 25.02.2023, 10:48
Depremzedeler Eskişehir'de evlendiler!
banner209

Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, Eskişehir Milletvekilleri Emine Nur Günay ve Metin Nurullah Sazak, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen afet sonrası Eskişehir’e gelen Erdoğan ailesinin ve Bulut ailesinin çocukları Nazlı Erdoğan ve Aykut Bulut’un nikah şahitliğini yaptı.

Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık’ın kıydığı nikahta, çiftin nikah şahitliğini yapan Vali Ayyıldız, genç çifte mutluluklar diledi. Vali Ayyıldız, “Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçe merkezli yaşanan ve birçok ilde etkisi hissedilen deprem felaketi nedeniyle hayatlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, aziz Türk Milletimize de başsağlığı diliyorum. Kıyılacak olan bu nikahın gençlerimiz başta olmak üzere onların kıymetli ailelerine, tüm sevdiklerine ve aziz Türk milletine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Rabbim gençlerimizin yolunu ve bahtını açık eylesin. Bir yastıkta ihtiyar, iki cihanda da bahtiyar olsunlar" diyerek genç çifte mutluluklar diledi.

Daha sonra Vali Ayyıldız, aile cüzdanını gelin Nazlı Erdoğan’a teslim etti.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@