Deva Partisi'nden Odunpazarı Kent Konseyi'ne ziyaret

Deva partisi ekibi, Odunpazarı Kent Konseyi'ni ziyaret etti.

ESKİŞEHİR 14.06.2021, 11:47
Deva Partisi'nden Odunpazarı Kent Konseyi'ne ziyaret

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı Sanem Oktar, 22.dönem TBMM Milletvekili Abdurrahim Aksoy, Bölge Koordinatörü Merve Mollamehmetoğlu Keleş, İl Başkanı İsmail Haşim Ateş İl ve İlçe Yöneticileri, Odunpazarı Kent Konseyini ziyaret etti. 

Gerçekleşen ziyarette, Odunpazarı kent konseyi; kadın meclisinin, çocuk meclisinin ve Afad çalışma grubunun icraatlarını anlattı. Konseyin çalışmaları ile ilgili notlar alan Sanem Oktar, çalışmaların son derece başarılı olduğunu, çalışmalarından ötürü konseyi tebrik ettiğini ve çalışmaların devamında başarılar dilediğini söyledi. Ayrıca konseyin sorunlarıyla ilgili aldığı notlar ile Genel Merkezde çalışmalar yapacağını, Sivil Toplum Kuruluşlarının sorunların tespitinde en önemli örgütler olduğunu bildiklerini ve Deva Partisi olarak çözümcü bir siyaset anlayışıyla çalıştıklarını vurguladı.

Son olarak Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru ve diğer konsey yetkililerine misafirperverliğinden dolayı şükranlarını sunan Deva Partililer, şehrimize ilişkin konuların detaylarını konuşmak üzere yeniden bir araya gelme sözü verdiler ve toplantıyı sonlandırdılar. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
4
hafif yağmur
Gelişmelerden Haberdar Olun
@