Dost Dernekler Platformu Başkan Büyükerşen'in yanında!

Eskişehir Dost Dernekler Platformu, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi...

ESKİŞEHİR 10.04.2023, 14:23
Dost Dernekler Platformu Başkan Büyükerşen'in yanında!

Eskişehir Dost Dernekler Platformu yönetim kurulu üyeleri ve platformu oluşturan derneklerin kanaat önderleri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. 

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e yönelik nezaket ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda Eskişehir Dost Dernekler Platformu yönetim kurulu üyeleri ve platformu oluşturan derneklerin kanaat önderleri Büyükerşen’i makamında ziyaret etti.

Platform üyeleri nazik ev sahipliği nedeniyle Başkan Büyükerşen’e teşekkür ederek platform olarak şehirdeki kurum ve kuruluşlarla bir araya geldiklerini belirttiler. Heyet, şehri ilgilendiren konularda fikir alışverişinde bulunduklarını, sorunların çözümüne katkıda bulunmaya gayret ettiklerini kaydettiler.

Sivil toplum kuruluşlarının şehirler için çok önemli olduğunu ve tüm hemşehri derneklerinin önemli bir görevi yerine getirdiğini belirten Büyükerşen de platform üyelerine bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Çeşitli konularda görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret çektirilen fotoğraf ile tamamlandı.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@