Emekli oldu Büyükerşen ile buluştu

ESOGÜ Tıp Fakültesi'den emekli olan Prof. Dr. Belgin Efe, Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti...

ESKİŞEHİR 10.08.2023, 17:18
Emekli oldu Büyükerşen ile buluştu

ESOGÜ Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı’ndan emekli olan Prof. Dr. Belgin Efe, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e yönelik nezaket ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda Başkan Büyükerşen, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Anabilim Dalı Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı’ndan emekli olan Prof. Dr. Belgin Efe’yi makamında ağırladı.

Eşi Nazif Efe ve Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Dr. Erdal Yavuz’un da yer aldığı ziyarette Prof. Dr. Belgin Efe, Başkan Büyükerşen’e nazik misafirperverliği dolayısıyla teşekkür etti.

Başkan Büyükerşen de Efe’nin başta Eskişehir ve bölge illeri olmak üzere ülkemize çok önemli hizmetler verdiğini belirterek, sunduğu katkılar nedeniyle teşekkür etti. Ziyaret sonunda Büyükerşen, Belgin Efe’ye Eskişehir’e ve ülkemize kattığı değer ve hizmetleri anısına teşekkür plaketi takdim etti.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret çektirilen fotoğraf ile tamamlandı.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@