Emine Nur Günay, Süleyman Soylu ile neden görüştü?

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, 'Han Yeni Emniyet Müdürlüğü Binası Projesi' için çalışmanın Haziran'da başlayacağını dile getirdi...

ESKİŞEHİR 06.05.2023, 15:03 06.05.2023, 16:22
Emine Nur Günay, Süleyman Soylu ile neden görüştü?

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, sosyal medya platformu üzerinden yaptığı açıklamada, Han Yeni Emniyet Müdürlüğü Binası projesi için ihalenin tamamlandığını ve çalışmanın Haziran ayında başlayacağını dile getirdi. Prof. Dr. Günay açıklamasında, ‘’02.05.2022 tarihinde ihalesi yapılan Han İlçe Emniyet Binası ve Lojmanı Yapım işi 23.900.000,00 TL bedel ile ihalesi yapılmıştır. İhale itiraz sürecinde olup itiraz süreci bittikten sonra sözleşmesi imzalanarak yapım işine başlanacaktır. Haziran ayı itibari ile yer teslimi yapılarak fiili olarak işe başlanacaktır’’ şeklinde açıklamada bulundu.

Han Yeni Emniyet Müdürlüğü Binası Projesi

'HER AŞAMASINDA SAYIN AYYILDIZ VE SAYIN AVCI İLE GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUK'

Prof. Dr. Günay ayrıca, ‘’Projenin her aşamasında Valimiz Sayın Erol Ayyıldız ve Prof. Dr. Nabi Avcı ile görüş alışverişinde bulunduk. Bodrum, Zemin +3 Normal Kattan oluşan proje toplamda 2000 m2 inşaat alanına sahip olup zemin ve 1. Katta Emniyet binası 3. ve 4. Katta ise 10 adet lojman dairesi bulunacak. Bu yatırım projesinin talimatını veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, projeyi gerçekleştiren İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ve ekibine, himayelerinde yapımı gerçekleşecek proje için Valimiz Sayın Erol Ayyıldız ve Kaymakam Vekili Sayın Murat Ak’a Hanlı hemşehrilerim adına teşekkür ederim. Enerji Bakanımız Sayın Fatih Dönmez liderliğinde 28. Dönem Eskişehir Milletvekillerimizin Han ilçemize yeni yatırımlar kazandıracağından eminiz.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@