EMYO’da ’Emlak Sektöründe Deneyimler ve Doğru İletişimin Önemi’ semineri düzenlendi

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR MESLEK YÜKSEKOKULU (EMYO) TARAFINDAN 'EMLAK SEKTÖRÜNDE DENEYİMLER VE DOĞRU İLETİŞİMİN ÖNEMİ' SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

ESKİŞEHİR 03.05.2024, 15:13
EMYO’da ’Emlak Sektöründe Deneyimler ve Doğru İletişimin Önemi’ semineri düzenlendi

Anadolu Üniversitesi Eskişehir Meslek Yüksekokulu (EMYO) tarafından ’Emlak Sektöründe Deneyimler ve Doğru İletişimin Önemi’ semineri düzenlendi.

Seminere Gayrimenkul Danışmanı Pınar Ürersoy konuşmacı olarak konuk oldu. Anadolu Üniversitesi EMYO Seminer Salonunda gerçekleşen seminere birçok öğretim elemanı ve öğrenci katılım gösterdi.

"Kullandığımız kelimeler, takındığımız üslup işimizin yapıtaşlarından"

Seminerde konuşma yapan Ürersoy, mesleğine yönelişinden, deneyimlerinden, mesleğinin eksi ve artı yönlerinden, emlak sektöründeki işleyişin nasıl ilerlediğinden bahsetti. Müşteri ile kurulması gereken iletişim biçimine ve sosyal sorumluluk projelerine de değinen Pınar Ürersoy, “Biz sadece mülk alıp satmıyoruz, insanlara yaşam alanı sunuyoruz. Kullandığımız kelimeler, takındığımız üslup işimizin yapıtaşlarından. Biz müşterilerimize doğru işleyiş sürecini aktarmak ve bu süreci eksiksiz ilerletmekten sorumluyuz. Kendinizi ve işinizi net, dürüst aktarmak sizin sektördeki yerinizi belirleyecek önemli faktörlerden" dedi.

Seminerin sonunda EMYO Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serpil Altınırmak tarafından Pınar Ürersoy’a teşekkür belgesi takdim edildi.

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@