banner208

Eskişehir 112 çağrı yaptı: Acil değilse meşgul etmeyin!

Eskişehir 112 Acil Çağrı Merkezi görevlileri de deprem bölgesinin çağrıları için teyakkuza geçti... Çağrı Merkezleri gereksiz meşgul edilmemeli çağrısı yapıldı...

ESKİŞEHİR 07.02.2023, 10:20
Eskişehir 112 çağrı yaptı: Acil değilse meşgul etmeyin!
banner209

Deprem bölgesindeki şehirlerin 112 Acil çağrıları diğer şehirlerdeki merkezlere yönlendirilirken, Eskişehir 112 Acil Çağrı Merkezi görevlileri de deprem bölgesinin çağrıları için teyakkuza geçti. 

112 Acil Çağrı Merkezi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, Depremden etkilen Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya, Kilis, Şanlıurfa, Adıyaman, Hatay ve Osmaniye illerinin artan acil çağrılarını karşılayan İstanbul, Muğla, Ordu, Samsun, İzmir, Konya, Eskişehir, Manisa ve Trabzon 112 Acil Çağrı Merkezi personeline teşekkür ederiz. Lütfen deprem bölgesine destek veren bu çağrı merkezlerini acil durumlar dışında meşgul etmeyiniz" denildi. 

Eskişehir 112 Acil Çağrı Merkezi'nin özellikle Adıyaman'ın tüm çağrılarına yanıt verdiği, Eskişehir'deki personelin teyakkuza geçtiği belirtildi. 

Vatandaşlar 112 Acil Servis hattını gereksiz yere meşgul etmemeleri, acil olmayan durumlar dışında aramamaları konusunda uyarıldı. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@