banner208

Eskişehir'de kıdemli vatandaşlar piknikte buluştu

Odunpazarı Belediyesi, kıdemli vatandaşların yaşam kalitesini arttırmak için çalışmalarını Koca Çınar Yaşam Merkezleri ile yürütüyor.

ESKİŞEHİR 25.08.2022, 16:42
Eskişehir'de kıdemli vatandaşlar piknikte buluştu
banner209

Odunpazarı Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, kıdemli vatandaşlar ile ilgili çalışmalarına devam ediyor. Odunpazarı Belediyesi, Emek Mahallesi Zümrüt Park içinde yer alan Koca Çınar Yaşam Merkezi 1 ve Gültepe Mahallesi Üniversite Evlerinde bulunan Koca Çınar Yaşam Merkezi 2’de kıdemli vatandaşların sosyalleşmelerini sağlayarak yaşam kalitelerini arttırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Havaların ısınması ile çalışmalarına gezileri de ekleyen Koca Çınar Yaşam Merkezleri, gezi ve piknikler düzenliyor. Son olarak Emek Mahallesi’nde bulunan Koca Çınar Yaşam Merkezi, kıdemli vatandaşlar için Orman Fidanlığı’nda piknik yaptı. Müzik dinleyen, birlikte bağlama çalıp türkü söyleyen, oyunlar oynayan koca çınarlar, gün boyu gönüllerince eğlendi. 

Yaşadıkları eğlenceli dakikaları kayıt altına alan koca çınarlar, düzenlenen bu etkinliklerden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Bu tür etkinliklerin devam etmesini isteyen koca çınarlar, kendileri için bu etkinlikleri düzenleyen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a teşekkür etti. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@