Eskişehir'de muhtarlarla büyük buluşma!

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir’de görev yapan muhtarlar ile bir araya geldi.

ESKİŞEHİR 19.10.2022, 17:57
Eskişehir'de muhtarlarla büyük buluşma!

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle düzenlenen yemekte Eskişehir’de görev yapan muhtarlar ile bir araya geldi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin Muhtarlıklar Şube Müdürlüğü aracılığı ile kentte görev yapan muhtarlarla yakın çalışmaları devam ediyor. 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen yemekte, Eskişehir’de görev yapan muhtarlar bir araya geldiler.

Kentpark’ta düzenlenen yemeğe Başkan Büyükerşen’in yanı sıra CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, Mihalıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum, Büyükşehir Belediyesi ve ESKİ bürokratları ile muhtarlar katıldı.

Muhtarlar ile her zaman işbirliği içerisinde olduklarını belirten Başkan Büyükerşen, vatandaş ile kamu kurumları arasında köprü görevi gören muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü tebrik ettiğini belirtti.

Düzenlenen etkinlik çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
.
banner343

Gelişmelerden Haberdar Olun

@