banner208

Eskişehir'deki TOKİ binaları hızla yükseliyor

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali Acar TOKİ'nin Mamuca-Vadişehir Mevkii’nde devam eden konut inşaatı hakkında açıklamalarda bulundu.

banner294
ESKİŞEHİR 07.09.2022, 14:40
Eskişehir'deki TOKİ binaları hızla yükseliyor
banner209

Başkan Acar, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: 

"TOKİ'nin Mamuca-Vadişehir Mevkii’nde hızla devam eden şantiye alanını ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceleme fırsatı bulduk. İnşaat tüm hızıyla devam ediyor. Mühendisinden ustasına kadar herkesin, konutların bir an önce vatandaşlarımızın hizmetine sunulması için büyük bir özveri ile çalıştığını gördük. Vatandaşlarımız müsterih olsunlar. İnşaat çalışmaları aralıksız devam ediyor, binalar hızla yükseliyor. En kısa sürede etap etap tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır. Burada her kurumun üstüne düşen görevi hassasiyetle yapması gerekmektedir. İşleri zorlaştırmak yerine kolaylaştırmak için çareler üretilmelidir. Çünkü hiç evi olmayan vatandaşlarımız ev sahibi olacak, kirada oturan hemşerilerimiz kendi evlerine sahip olacak. 

Böyle bir hizmeti Odunpazarımıza kazandırdığı için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a şükranlarımı sunuyorum. Projenin bir an önce tamamlanıp vatandaşlarımızın hizmetine sunulması için canla başla özverili bir şekilde çalışan şantiye ekibine teşekkür ediyorum. Proje Odunpazarımıza ve Eskişehirli hemşerilerimize hayırlı olsun.” 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
25
parçalı bulutlu
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@