Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü’nden DAK üyelerine yangın eğitimi

ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN 22 KİŞİLİK DORLİON ARAMA KURTARMA EKİBİNE, ORMAN YANGINLARI GÖNÜLLÜSÜ TEORİK VE UYGULAMALI EĞİTİMİ VERİLDİ. EĞİTİM, ESKİŞEHİR KOCAKIR ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ’NDE VERİLDİ. DAK ÜYELERİNE, ALEVLERE NASIL MÜCADELE EDİLMENİN ÇEŞİTLİ YOLLARI, YANGIN HORTUMU TOPLAMA VE AÇMA GİBİ TEMEL AMA ETKİLİ KONULARDA EĞİTİM VERİLDİ. EĞİTİME ESKİŞEHİR ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ SAYIN DOĞAN KİRAZ’DA KATILARAK BİLGİ VERDİ. EĞİTİM SONUNDA KATILIMCILAR VE ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİYLE HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKİNDİ.

ESKİŞEHİR 29.04.2024, 10:10 29.04.2024, 10:50
Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü’nden DAK üyelerine yangın eğitimi

Dorlion Arama Kurtarma (DAK) üyelerine Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğünce Orman Yangınları Gönüllüsü teorik ve uygulamalı eğitimi verildi.

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü tarafından 22 kişilik Dorlion Arama Kurtarma ekibine, Orman Yangınları Gönüllüsü teorik ve uygulamalı eğitimi verildi. Eğitim, Eskişehir Kocakır Orman İşletme Müdürlüğü’nde verildi. DAK üyelerine, alevlere nasıl mücadele edilmenin çeşitli yolları, yangın hortumu toplama ve açma gibi temel ama etkili konularda eğitim verildi. Eğitime Eskişehir Orman İşletme Müdürü Sayın Doğan Kiraz’da katılarak bilgi verdi. Eğitim sonunda katılımcılar ve Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü ekipleriyle hatıra fotoğrafı çekindi.

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@