Eskişehir Valiliği Nisan Ayı Güvenlik Bilgilendirme Toplantısı

HER AY DÜZENLİ OLARAK CANLI YAYILA YAPILAN ESKİŞEHİR GÜVENLİK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI ESKİŞEHİR VALİLİĞİNCE YAPILDI. ESKİŞEHİR VALİSİ HÜSEYİN AKSOY BAŞKANLIĞINDA YAPILAN NİSAN AYI TOPLANTISINA, ESKİŞEHİR EMNİYET MÜDÜRÜ YAMAN AĞIRLAR VE ESKİŞEHİR İL JANDARMA KOMUTANI TUĞGENERAL ERHAN DEMİR KATILDI. TOPLANTIDA NİSAN AYI BOYUNCA TERÖR, ASAYİŞ, GÖÇMEN KAÇAKÇILIĞI, SİBER, TRAFİK, KAÇAKÇILIK VE ORGANİZE KONULARINDAKİ NİSAN AYINA AİT YAPILAN ÇALIŞMALAR İLE ELDE EDİLEN VERİLER PAYLAŞILDI.

ESKİŞEHİR 08.05.2024, 11:42 08.05.2024, 12:00
Eskişehir Valiliği Nisan Ayı Güvenlik Bilgilendirme Toplantısı

Eskişehir Valiliğince her ay düzenlenen Eskişehir Güvenlik Bilgilendirme toplantısında, Nisan ayında güvenlik güçlerinin yaptığı çalışmalara dair veriler paylaşıldı.

Her ay düzenli olarak canlı yayınla yapılan Eskişehir Güvenlik Bilgilendirme Toplantısı Eskişehir Valiliğince yapıldı. Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy başkanlığında, Valilik Binası’nda yapılan Nisan ayı toplantısına, Eskişehir Emniyet Müdürü Yaman Ağırlar ve Eskişehir İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Demir katıldı. Toplantıda Nisan ayı boyunca terör, asayiş, göçmen kaçakçılığı, siber, trafik, kaçakçılık ve organize konularındaki Nisan ayına ait yapılan çalışmalar ile elde edilen veriler paylaşıldı. Nisan ayı içerisinde Eskişehir’de güvenlik güçlerince; 13 terör, 2 bin 987 asayiş, 59 kaçakçılık ve organize şube, 500 trafik, 65 siber, 12 göçmen kaçakçılığı olmak üzere toplam 3 bin 626 olaya müdahile edildiği aktarıldı. Toplantıda ele geçirilen suç unsurları ve yakalanan şahıslar hakkında rakamlar paylaşıldı.

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@