banner196

banner208

Eskişehir zabıtası yeni yılı kutladı! Ayşe Ünlüce de katıldı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı personeli yeni yıl kahvaltısında bir araya geldi... Ayşe Ünlüce ile Deniz Kaplan da katıldı...

banner294
ESKİŞEHİR 29.12.2022, 15:27
Eskişehir zabıtası yeni yılı kutladı! Ayşe Ünlüce de katıldı
banner209

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı personeli yeni yıl kahvaltısında bir araya geldi. Etkinliğe katılan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, zabıta personeli ve ailelerinin yeni yılını kutladı.

Eskişehirlilerin huzuru, güvenliği ve sağlığı için büyük bir özveriyle çalışan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi zabıta personeli düzenlenen yeni yıl kahvaltısında bir araya geldi. Etkinliğe Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, Genel Sekreter Yardımcısı Deniz Kaplan, Zabıta Dairesi Başkan Vekili Melek Ceviz, daire başkanları ile zabıta personelleri katıldı.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, 7/24 büyük bir özveriyle çalışan zabıta personelinin yeni yılını tebrik ederek, “Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023 yılında da güzel şehrimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Yeni yıla az bir zaman kala sizlerin ve kıymetli ailelerinizin yeni yılını kutlar, sağlık, başarı, huzur ve mutluluklar dilerim.” dedi.

Genel Sekreter Yardımcısı Deniz Kaplan da zabıta personeli ve ailelerinin yeni yılını tebrik etti. Zabıta Dairesi Başkan Vekili Melek Ceviz ise kendilerine olan güveni ve desteği nedeniyle Genel Sekreter Ayşe Ünlüce’ye çiçek takdim ederek yeni yılını kutladı.

Etkinlik Porsuk Çayı üzerindeki köprüde çektirilen yeni yıl fotoğrafı ile son buldu. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@