ESMİAD yönetim kurulu üyesi Furkan Yar'dan 8 Mart mesajı

ESMİAD yönetim kurulu üyesi Furkan Yar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.

ESKİŞEHİR 08.03.2024, 16:00 08.03.2024, 16:06
ESMİAD yönetim kurulu üyesi Furkan Yar'dan 8 Mart mesajı

ESMİAD yönetim kurulu üyesi Furkan Yar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.Yar, kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi;

''Bugün, dünya genelinde kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, kadınların sosyal, ekonomik ve siyasi başarılarını kutlamak, kadın haklarına dikkat çekmek ve eşitlik için mücadele etmek adına önemli bir fırsattır. Ancak, kadınların iş dünyasındaki varlığı ve girişimcilik konusundaki katkıları hala yeterince tanınmamaktadır.

Günümüzde, iş dünyasında kadın girişimcilerin sayısının artması gerekmektedir. Kadın girişimcilerin iş dünyasındaki varlığı, çeşitliliği artırır, yenilikçiliği teşvik eder ve ekonomik büyümeyi destekler.

Bu nedenle, bugünü bir fırsat olarak değerlendiriyor ve daha fazla kadının girişimci olmasını teşvik ediyoruz.Ayrıca, iş dünyasında kadınların liderlik rollerinde daha fazla görünür olmaları ve onların başarı hikayelerinin paylaşılması da önemlidir.

Toplum olarak, kadınların güçlenmesi ve ekonomik bağımsızlıklarını kazanmaları için gereken ortamı oluşturmalı ve kadın girişimcilerin başarılarını kutlamalıyız.''

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@