ESOGÜ’de Otizm Farkındalık Ayı etkinlikleri düzenlendi

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ (ESOGÜ) EĞİTİM FAKÜLTESİ ÖZEL EĞİTİM BÖLÜMÜ TARAFINDAN OTİZM FARKINDALIK AYI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN “OTİZM FARKINDALIK KERMESİ”; ESOGÜ REKTÖRÜ PROF. DR. KAMİL ÇOLAK, REKTÖR YARDIMCILARI PROF. DR. EMİNE GÜMÜŞSOY VE PROF. DR. HAKAN DEMİRAL İLE GENEL SEKRETER DR. ÖĞR. ÜYESİ TAHSİN YAMAK’IN DA KATILIMLARI İLE EĞİTİM FAKÜLTESİ FUAYE ALANINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

ESKİŞEHİR 18.04.2024, 16:20
ESOGÜ’de Otizm Farkındalık Ayı etkinlikleri düzenlendi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü tarafından Otizm Farkındalık Ayı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Otizm Farkındalık Panayırı”; ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Kamil Çolak, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Emine Gümüşsoy ve Prof. Dr. Hakan Demiral ile Genel Sekreter Dr. Öğr. Üyesi Tahsin Yamak’ın da katılımları ile Eğitim Fakültesi fuaye alanında gerçekleştirildi.

ESOGÜ akademik ve idari personeli ile öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği yardım kampanyasında personel ve öğrencilerin el emeği ile ürettiği hediyelik eşyalar ve yiyecekler satışa sunuldu. Otizm farkındalık yardım kampanyası elde edilen tüm gelirin deprem bölgesindeki özel ihtiyaç sahibi öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullanılacak olması da yardım kampanyası katılan katılımcılar tarafından memnuniyetle karşılandı. ESOGÜ’deki Otizm Farkındalık Ayı etkinlikleri kapsamında dün de Otizm Farkındalık Yürüyüşü gerçekleştirilmişti.

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@