Gazetecilerden Büyükerşen'e ziyaret

Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca ve yönetim kurulu Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

ESKİŞEHİR 25.06.2021, 12:20
Gazetecilerden Büyükerşen'e ziyaret

Gerçekleştirilen ziyarete Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca ve Yönetim Kurulu Üyeleri ‘Bülent Özyazıcı, Muharrem Esen, Hakkı Sağlam, Kemal Atlan, Seda Uçar Kale, Hakan Türktan katıldı. Eskişehir’in deneyimli gazetecilerin makamında ağırlayan Başkan Büyükerşen tekrar başkan seçilerek güven tazeleyen Yılmaz Karaca ve yönetimini tebrik ederek, görevlerinde başarılar diledi. Büyükerşen ziyarette, “Yerel basın zor çalışma koşulları ve artan maliyetler sebebiyle bitme noktasına geliyor. Umuyorum ki tüm gazetecilerimiz, özgürce dilediklerini yazabilecekleri bir ortamda çalışmaya başlar ve vatandaşlarımızın haber alma hakkına erişebilmesi görevini yerine getirebilir. Bir ülkedeki demokrasinin varlığını kanıtı özgür gazetecilerdir” dedi. 

İyi dilekleri ve kendilerini makamında ağırlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür eden Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca, basın çalışanlarının özgürce çalışabilmesi için çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
4
hafif yağmur
Gelişmelerden Haberdar Olun
@