banner208

Genç girişimciler soluğu Büyükerşen'in yanında aldılar!

Atayurt Okulları Girişimcilik Kulübü üyeleri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret etti.

banner294
ESKİŞEHİR 13.11.2022, 14:18
Genç girişimciler soluğu Büyükerşen'in yanında aldılar!
banner209

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e yönelik ziyaretler sürüyor. Büyükerşen, Atayurt Okulları kurucu temsilcisi Ahmet Yalçın, öğretmenler ve Girişimcilik Kulübü üyesi gençleri makamında ağırladı.

Ziyarette Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce de yer alırken, Atayurt heyeti misafirperverliği nedeniyle Başkan Büyükerşen’e teşekkür etti.

Girişimcilik Kulübü üyesi öğrenciler, Büyükerşen’e kulüp çalışmaları hakkında bilgi vererek yapılan projeleri firmalara sunduklarını ve projelerin profesyoneller tarafından değerlendirilme süreçlerini aktardılar. Öğrenciler, ayrıca 25 Kasım’da düzenleyecekleri Atayurt Girişimcilik Zirvesi’ne Başkan Büyükerşen’i davet ettiler.

Ziyaret nedeniyle teşekkür eden Büyükerşen, girişimciliğin çok önemli olduğunu, bu konuda yaptıkları çalışmaların gençlere büyük kazanım sağlayacağını belirtti. Ziyaret günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@