banner208

Kesikbaş ile Küpeli el sıkıştı!

ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş ile EOSB Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehir Sanayi Odası Seçimlerine ilişkin ortak basın açıklaması yaptılar. 

banner294
ESKİŞEHİR 04.09.2022, 14:37
Kesikbaş ile Küpeli el sıkıştı!
banner209

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş ile Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli 4 Ekim 2022 Salı günü yapılacak olan Eskişehir Sanayi Odası Seçimlerine ilişkin ortak basın açıklaması yaptılar. 

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Nadir Küpeli, gerçekleşecek seçimlere ilişkin olarak Başkan Celalettin Kesikbaş ve ekibine başarı dileklerini iletti. 

Eskişehir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş, yasal görev sürelerinin Ekim 2022 tarihinde sona ermesi dolayısıyla, Eskişehir Sanayi Odası seçimlerinin, Eskişehir Yüksek Seçim Kurulu’ndan 4 Ekim 2022 Salı günü yapılmasına ilişkin karar alındığını ifade etti. 

Büyüyen, gelişen, yatırım, ihracat ve istihdamda Türkiye'nin önemli sanayi firmalarının çatı kuruluşu Eskişehir Sanayi Odası’nın 4 yıl önce yenilenen vizyonuyla Türkiye'nin önemli marka odalarından biri haline geldiğini söyleyen Eskişehir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Önümüzdeki 4 yıl için odamız üyelerinin desteğini bekliyoruz. Eğitimden, ihracata yükselen hizmet kalitesiyle sanayicilerimizin her zaman yanındayız. Tek liste halinde oluşacak Eskişehir Sanayi Odası Meclisimiz ve Meslek Komitelerimiz, Eskişehir Sanayisine yön verecek kıymetli sanayicilerimizden oluşacak” dedi. 

Celalettin Bey ve ekibine başarılar dileriz 

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli de yaptığı açıklamada, Celalettin Kesikbaş ve ekibine başarılar dileyerek, “Eskişehir'imiz coğrafi olarak stratejik bir konumda bulunmaktadır. Eskişehir Sanayi Odası üyelerinin köklü bir sanayi geçmişi bulunmaktadır. Eskişehir Sanayi Odası yönetimi sanayimizin gelişimi için vizyoner çalışmalara imza atmış, Eskişehir sanayisini önemli bir noktaya taşımıştır. Eskişehir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Celalettin Kesikbaş ve yönetimi yeniden bu göreve taliptir. Birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi olarak uyum içerisinde çalıştığımız, Celalettin Bey'in yeniden adaylık sürecini destekliyoruz. Sayın Celalettin Kesikbaş ve ekibinin yanlarında olduğumuzu belirtir, başarılar dileriz” dedi. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
3
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@