banner196

banner208

KOM Daire Başkanı Mahmut Çorumlu Eskişehir'de!

Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Daire Başkanı Mahmut Çorumlu, Sebahattin Tetik ve platform üyeleriyle görüştü...

banner294
ESKİŞEHİR 08.01.2023, 14:45
KOM Daire Başkanı Mahmut Çorumlu Eskişehir'de!
banner209

Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Başkanı Mahmut Çorumlu, Avrupa Türkleri Platformu’nu ziyaret ederek başkan Sebahattin Tetik ve platform üyeleriyle görüştü.

Aslen Emirdağlı olan Çorumlu, hafta sonu ziyaret için geldiği Eskişehir’de bir takım ziyaretlerde bulunarak hemşerileriyle hasret giderdi. Yaklaşık 50 kişiyle karşılanan Çorumlu, Eskişehir’de Emirdağlılar arasında birlik, beraberliğin sağlanmasından dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek bundan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Avrupa Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Platformu Başkanı Tetik, Mahmut Çorumlu’ya yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi verdi. Ziyarete Ankara Polis Başmüfettişi Cihan Karabıçak, Eskişehir Emniyet Müdür Yardımcısı Ramis Erçetin, Eskişehir Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürü Ayhan Sivri, Kırıkkale Büyük Anadoluspor Başkanı Veli Uça’da katıldı. Çorumlu, Emirdağlılar Vakfı’nı da ziyaret ederek Vakıf Başkanı Veli Görkem Pala ve vakıf yönetim kurulu üyeleriyle de sohbet etti.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@