Liseler arası II. Milli Kültür Bilgi Yarışmasının ikinci turu yapıldı

ESKİŞEHİR TÜRK OCAĞININ GELENEKSEL HALE GELEN LİSELER ARASI MİLLÎ KÜLTÜR BİLGİ YARIŞMASININ 2.SİNİN 2. TURU 27 NİSAN CUMARTESİ GÜNÜ 8 OKULUN KATILIMIYLA İKİ AYRI SALONDA EŞ ZAMANLI OLARAK YAPILDI

ESKİŞEHİR 29.04.2024, 11:25 29.04.2024, 11:46
Liseler arası II. Milli Kültür Bilgi Yarışmasının ikinci turu yapıldı

Eskişehir Türk Ocağının geleneksel hale gelen Liseler Arası Millî Kültür Bilgi Yarışmasının ikincisinin ikinci turu 8 okulun katılımıyla iki ayrı salonda eş zamanlı olarak yapıldı.

Öğrenciler için oldukça heyecanlı ve zevkli geçen müsabakalar neticesinde gruplarında 1 ve ikinci olan 4 okul finalde yarışmaya hak kazandı. Finale kalan liseler Eskişehir Atatürk Lisesi, Cevat Ülger Uluslararası İmam Hatip Lisesi, Eskişehir Anadolu Lisesi ve Eskişehir Eti Sosyal Bilimler Lisesi oldu. İkinci turda elenen okul öğrencilerine ise günün anısına Katılım Beratı ve kitap, danışman öğretmenlere ve okul müdürlüklerine teşekkür beratı takdim edildi.

Finalin yapılacağı yer ve zaman ileri bir tarihte belirleneceği bildirtildi. Ayrıca final oturumunda dereceleri belli olan öğrencilere nakdi ödül ve hediyeler verileceği belirtildi.

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
.
banner350

Gelişmelerden Haberdar Olun

@