Metin Güler'den 100. yıldönümü mesajı

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler’in Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100.  yıldönümü hakkındaki mesajı.

ESKİŞEHİR 28.10.2023, 11:08
Metin Güler'den 100. yıldönümü mesajı

ÇOK YAŞASIN CUMHURİYETİMİZ!

Cumhuriyetimiz evlatlarımıza bırakacağımız en kıymetli hazinemiz! En kıymetli hazinemiz olan cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıl dönümünü gururla ve büyük bir sevinçle kutluyoruz.

Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde kurulan cumhuriyetimiz geride kalan yüzyılda çok önemli mesafeler kat etmiş; ticaretten sanayiye eğitimden tarıma kadar birçok alanda yapılan yenilikler sayesinde ülkemiz muasır medeniyetlerden biri haline gelmiştir.

Her Türk evladının üzerine düşen görev, atalarımızdan emanet aldığımız cumhuriyetimizi daha ileri taşımak ve çocuklarımıza daha müreffeh bir ülke bırakmaktır.

Eskişehir Ticaret Odası olarak ülkemizin gelecekte çok büyük başarılara imza atacağına ve Eskişehir’in yetişmiş insan kaynağıyla, ticareti ve sanayisiyle, tarımı ve turizmiyle bu başarılarda pay sahibi olacağına yürekten inanıyoruz.

ETO olarak bu inançla hareket ediyor; Eskişehir’imizin ve ülkemizin yarınlarının daha güzel olması için kararlılıkla çalışıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıl dönümünü gururla ve coşkuyla kutluyor;  Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ülkemizin bu günlere gelmesinde emeği olan tüm kahramanlarımızı saygıyla ve minnete anıyoruz.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@