banner208

Muharrem İnce TÜYAP Fuarı'nda

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Eskişehir İl Yönetim Kurulu üyelerinin de katılımıyla Eskişehir Tarım Fuarı’nı ziyaret etti.

banner294
ESKİŞEHİR 09.09.2022, 19:21
Muharrem İnce TÜYAP Fuarı'nda
banner209

Memleket Partisi Bilecik İl Başkanlığı ve Söğüt İlçe Başkanlığı’nın davetlisi olarak Söğüt’ü ziyaret eden ve Söğüt İlçe Başkanlığı’nın açılışını yapan Genel Başkan Muharrem İnce Söğüt’te esnaf ziyareti yaptı. Cuma namazını Söğüt’te kılan İnce, basın toplantısının ardından Ertuğrul Gazi türbesini de ziyaret etti. 

Söğüt programının ardından, İnce’nin ikinci durağı TÜYAP Fuarcılık’ın düzenlediği Eskişehir Tarım Fuarı oldu. Memleket Partisi MYK ve PM üyelerinin de eşlik ettiği fuar ziyaretinde, TÜYAP Bölge Müdürü Fethi Gürsoytrak ev sahipliği yaptı. Parti Meclisi Üyesi İlhan Düzyürek, Eskişehir İl Başkanı İsmail Ceyhan, İl Yönetim Kurulu üyeleri Ferhat Genç, Burak Aydilek, Adnan Ilgaz, Odunpazarı İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Barış Ceyhan, İnce’nin fuar ziyaretinde yanında yer aldı. 

Genel Başkan Muharrem İnce, traktörler başta olmak üzere tarım makinalarını yakından inceledi ve sanayicilerden bilgi aldı. Çiftçilerin sorunlarını dinledi. Genç, yaşlı tüm vatandaşların yoğun ilgisinden memnun olan Muharrem İnce, fotoğraf taleplerini de geri çevirmedi.

Muharrem İnce Fuar’dan ayrılırken, İl Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleriyle vedalaştı ve Olağanüstü İl Kongresi için başarılar diledi. Muharrem İnce, kongreden sonra en yakın tarihte Eskişehir’e gelmek istediğini belirtti. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
24
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@