Muhtarlar Ahmet Ataç'a neden teşekkür ettiler?

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ı ziyaret eden mahalle muhtarları, düzenlenen eğitim çalışmasından dolayı teşekkürlerini iletti.

ESKİŞEHİR 08.11.2022, 18:06
Muhtarlar Ahmet Ataç'a neden teşekkür ettiler?

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ı ziyaret eden mahalle muhtarları, düzenlenen eğitim çalışmasından dolayı teşekkürlerini iletti.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın kentte görev yapan mahalle muhtarları ile temasları devam ediyor.

Başkan Ataç’ı makamında ziyaret eden Eskişehir Muhtarlar Birliği Dernek Başkanı Hasan Güler ve mahalle muhtarları, geçtiğimiz hafta Antalya’da gerçekleştirilen etkili iletişim yöntemleri, Microsoft ofis uygulamaları, dijital okuryazarlık konulu eğitimler için teşekkürlerini iletti. Muhtarlar adına konuşan Güler, “Ahmet Başkanımız Antalya seminerine, Tepebaşı bölgesindeki muhtarlarımızı 92’sini yani tamamını davet etti ve yaklaşık 60 muhtarımızla beraber seminerimizi yaptık. Muhtarlar arasında çok güzel bir katılım ve kaynaşma oldu. 2 yıl süren pandemiden dolayı bu birlik ve beraberlik ortamına ihtiyacımız vardı. Başkanıma ve emeği geçen bütün personele teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.

Başkan Ataç da muhtarlara ziyaretleri için teşekkür ederken, “Kent ve kırsal ayrımı yapmaksızın bugüne kadar muhtarlarımızla her zaman el ele, kol kola çalışmalarımızı sürdürdük. Bundan sonra da bu şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Belediyelerimizin güzel hizmet vermesi, çalışmaların aksamaması adına sizler çok önemlisiniz. Sizlerin destekleri ile en merkezi noktadan en uzak mahallemize kadar eşitçe ve kaliteli belediyecilik çalışmalarını Eskişehirliler ile buluşturmaya devam edeceğiz. 2 yıldır ise pandeminden dolayı sürekli irtibat halinde olsak da bir araya gelememiştik. Siz muhtarlarımızdan gelen talep üzerine etkili iletişim yöntemleri, Microsoft ofis uygulamaları, dijital okuryazarlık konulu eğitimleri Antalya’da verimli bir şekilde gerçekleştirdik. Bundan sonra da sık sık beraber olmaya devam edeceğiz, bu birliktelik daima devam edecek ve hep birlikte şehrimizi daha güzel, daha yaşanabilir, daha parlak günlere taşıyacağız” dedi.

Buluşma, mahallelere yapılan hizmet ve çalışmalar üzerine yapılan görüş alışverişi ile son buldu.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@