banner208

Nebil Özgentürk Eskişehir'e geliyor!

Halk TV’nin sevilen programlarından 'Serhan Asker ile Görkemli Hatıralar Programı' bu hafta sonu Eskişehirlilerle buluşuyor... Nebil Özgentürk de katılacak...

ESKİŞEHİR 29.06.2022, 14:49 29.06.2022, 17:11
Nebil Özgentürk Eskişehir'e geliyor!
banner209

2 Temmuz Cumartesi günü saat 10.00’da yayınlanacak olan Görkemli Hatıralar’a Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliği yapacak. Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrasının konserinin canlı olarak yayınlanacağı programa, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve yazar-belgeselci Nebil Özgentürk konuk olarak katılacak.

Eskişehir’in kültür ve sanat başkenti olmasının yolculuğunun konuşulacağı programda Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı Amfi Tiyatro’daki dinleyiciler de senfoni orkestrası konserinin keyfini yaşayacak. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası Şefi Ender Sakpınar’ın yöneteceği muhteşem konserde birbirinden özel eserler seslendirilecek. Konsere, konuk solist olarak Ankara Devlet Opera Bale sanatçılardan mezzo soprano Ezgi Karakaya ve tenor Şenol Talınlı katılacak. Sanatçılara ünlü ney sanatçısı Süleyman Yardım da eşlik edecek. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
23
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@