Parklarda devriyeye çıkan atlı jandarma takımları büyük ilgi topladı

ESKİŞEHİR'DE JANDARMA TEŞKİLATININ KURULUŞUNUN 185’İNCİ YILI KUTLAMALARI ÇERÇEVESİNDE, PARKLARDA VE PİKNİK ALANLARINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN DEVRİYE GÖREVLERİNE KATILAN ATLI JANDARMA TAKIMLARI HALKIN YOĞUN İLGİ VE SEVGİSİYLE KARŞILANDI.

ESKİŞEHİR 06.05.2024, 15:24
Parklarda devriyeye çıkan atlı jandarma takımları büyük ilgi topladı

Eskişehir’de jandarma teşkilatının kuruluşunun 185’inci yılı kutlamaları çerçevesinde, parklarda ve piknik alanlarında gerçekleştirilen devriye görevlerine katılan atlı jandarma takımları halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılandı.

Jandarma teşkilatının kuruluşunun 185’inci yılı düzenlenen etkinliklerle kutlanıyor. Bu çerçevede, Jandarma At Köpek Eğitim Merkezi (JAKEM) Komutanlığı’ndan geçici olarak Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı’na görevlendirilen atlı jandarma takımı 4-5 Mayıs 2024 tarihlerinde halkın yoğun olarak kullandığı Musaözü Tabiat Parkı, Sazova Parkı, Kentpark ve Mamuca Piknik Alanı’nda yürütülen önleyici hizmet devriyelerine destek olması amacıyla görevlendirildi. Parklarda vatandaşların arasında dolaşan atlı jandarma takımı halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanırken, oluşan renkli anlar görenleri gülümsetti.

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
.
banner343

Gelişmelerden Haberdar Olun

@