Sazak bu hafta Mihalgazi ve Sarıcakaya'da

Milliyetçi Hareket Partisi Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, haftalık olağan ziyaretlerinden sonra Eskişehirli milli sporcular ile bir araya geldi.

ESKİŞEHİR 22.06.2021, 16:16
Sazak bu hafta Mihalgazi ve Sarıcakaya'da

Programına Sakarya Nehri üzerinde bulunan ve Türkiye’nin elektrik üretim amaçlı ile HES Barajı olan Sarıyar Barajında incelemelerde bulunarak başlayan Milletvekili Sazak, daha sonrasında Yunus Emre’nin Mürşidi Tapduk Emre’yi kabri başında andı.

MHP Mihalgazi İlçe Başkanı Abdullah Tören ve teşkilatı ile bir araya gelen MHP’li Sazak hem Mihalgazi Kaymakamı Şahin Arsal’ı hem de Mihalgazi Belediye Başkanı Zeynep Akgün’ü ziyaret etti. Cumhur İttifakı İlçe Başkanlarının da hazır bulunduğu ve samimi geçen görüşmeye istinaden Mihalgazi Belediye Başkanı Zeynep Akgün “ülke gündeminin ve yerelde yapılan çalışmaların değerlendirildiği ziyarette, Sayın Sazak ilçemize yapılacak yatırımlar konusunda her zaman desteğe hazır olduklarını ifade ettiler” dedi.

Teşkilatı ile beraber Sarıcakaya’yı da ziyaret eden MHP’li Sazak, hem Sarıkaya Kaymakamı Muhammed Taha Canpolat hem de Sarıcakaya Belediye Başkanı Hüseyin Çam’dan ilçedeki gelişmeler hakkında bilgi aldı.

Daha sonrasında Eskişehirli milli sporcuların şerefine akşam yemeği veren Milletvekili Sazak, genç sporcuların sorunlarını dinleyerek dertlerinin takipçisi olacağını belirtti. Akşam yemeği vesilesiyle “21 Haziran Antrenörler Günü’nü” de kutlayan MHP’li Sazak “bütün gençlerimize şanlı bayrağımızı gururla dalgalandıracakları başarılar dilerim” dedi.

Yorumlar (0)
-2
açık
Gelişmelerden Haberdar Olun
@