banner196

banner208

Şirin Payzın, Başkan Büyükerşen ile görüştü

Gazeteci Şirin Payzın, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret etti.

banner294
ESKİŞEHİR 12.01.2023, 09:33
Şirin Payzın, Başkan Büyükerşen ile görüştü
banner209

Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) Eskişehir Şubesi'nce 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlenen "Seçime giderken basın ne diyor?" adlı söyleşiye katılmak üzere Eskişehir’e gelen gazeteci Şirin Payzın, Başkan Büyükerşen’i makamında ziyaret etti. Ziyarete Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, TGS Genel Başkanı Gökhan Durmuş ve TGS Eskişehir Şube Başkanı Şenay Bilik Yıldırım da katıldı.

Eskişehir’e bir süredir gelmediğini ancak geçen zaman içinde şehrin çok görkemli bir hale dönüşmüş olarak gördüğünü belirten Payzın, Başkan Büyükerşen’in başarılı belediyecilik çalışmalarının tüm belediyelere tek başına örnek teşkil ettiğini belirtti.

Başkan Büyükerşen de nazik ziyaret nedeniyle Payzın’a teşekkür etti. Daha sonra Büyükerşen Payzın’a, “Zamanı Durduran Saat” adlı kitabını imzalayarak hediye ederken karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret çektirilen fotoğraf ile sona erdi.

Ziyaretin ardından Taşbaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salon’da düzenlenen "Seçime giderken basın ne diyor?" adlı söyleşiye geçildi. Söyleşinin açılış konuşmasını Başkan Büyükerşen yaptı. Eskişehirlilerin büyük ilgi gösterdiği söyleşide Büyükerşen gazetecilik anılarını, 212 sayılı basın kanununun hazırlanma süreci ve bugünkü durum hakkındaki görüşlerini katılımcılarla paylaştı. Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) Genel Başkanı Gökhan Durmuş da gazetecilerin yaşadığı sorunlara değindi.

Açılış konuşmalarının ardından söyleşide gazeteci Şirin Payzın görüşlerini dinleyicilere aktardı. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@