Şirintepe'de iftar bereketi! Ahmet Ataç da katıldı

Tepebaşı Belediyesi'nin Şirintepe Mahallesi’nde kurduğu iftar sofrası çok sayıda mahalle sakininin katılımı ile gerçekleşti... Ahmet Ataç da katıldı...

ESKİŞEHİR 16.04.2023, 18:22
Şirintepe'de iftar bereketi! Ahmet Ataç da katıldı

Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği sokak iftarlarında vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Ataç, “Ramazan öyle güzel bir nimet ki, biz paylaştıkça bereket çoğalıyor. Birlik ve beraberliğimiz de gün geçtikçe çoğalmaya devam edecek” dedi.

Tepebaşı Belediyesi’nin Ramazan ayı dolayısıyla düzenlediği sokak iftarlarında, vatandaşlar bir araya gelerek paylaşmanın mutluluğunu yaşamaya devam ediyor.

Şirintepe Mahallesi’nde kurulan iftar sofraları da çok sayıda mahalle sakininin katılımı ile gerçekleşti. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü ile birlikte iftar programına katılan vatandaşlar ile bir araya geldi. Başkan Ataç ve Milletvekili Çakırözer, Şirintepe sakinleri ile selamlaşarak sohbet etti. Başkan Ataç, “Bu yıl da Ramazan ayı boyunca yine vatandaşımız ile bir aradayız. İftar sofralarımız kurulmaya devam ediyor. Hemşehrilerimiz de sağ olsunlar yoğun ilgi gösteriyorlar. Biz, Eskişehirliler ile aynı sofrayı paylaşmaya ve birlik içinde olmaya devam edeceğiz. Ramazan öyle güzel bir nimet ki, biz paylaştıkça bereket çoğalıyor. Birlik ve beraberliğimiz de gün geçtikçe çoğalmaya devam edecek. Ramazan ayının ruhunu, birlik ve beraberlik içinde yaşatıyor olmaktan mutluyuz” dedi.

Başkan Ataç’a Tepebaşı Belediye Meclis Üyesi Şenel Altun ve Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Meryem Kuş Açıkgöz de eşlik etti. Mahalle sakinleri de iftar program ve belediye hizmetlerinden dolayı Başkan Ataç’a memnuniyetlerini iletti. Ataç daha sonra İdrisyayla Mahalle iftarına ve Eskişehir Muhtarlar Derneği genel kurul toplantısı ve iftarına da katılarak vatandaşlar ile bir araya geldi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@