Tepebaşı 10 yılda 660 bin kişiye iftar verdi!

Tepebaşı Belediyesi çalışanları Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen iftarda bir araya geldi...

ESKİŞEHİR 28.03.2023, 12:24
Tepebaşı 10 yılda 660 bin kişiye iftar verdi!

Tepebaşı Belediyesi çalışanları Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen iftarda bir araya geldi. Etkinlikte personele seslenen Ataç, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz demeden çalışacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Tepebaşı Belediyesi personeli her yıl gerçekleştirilen geleneksel iftar etkinliğinde bir araya geldi.

Tepebaşı Davet Salonu’nda düzenlenen iftar etkinliğine Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın yanı sıra CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, CHP Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç, Tepebaşı Belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ile çok sayıda personel ve aileleri katıldı.

Burada bir konuşma yapan Başkan Ataç, Tepebaşı’nda Ramazan ayının ayrı bir önem taşıdığını kaydederek, “Hepimizin Ramazan ayı hayırlı olsun. Tepebaşı Belediyesi Ramazan iftarları konusunda inanın Türkiye’deki uzman belediyelerden biri. 2010’dan pandemi öncesi döneme kadar çok geniş katılımlı iftarlar düzenledik. 10 senelik dönemde yaklaşık 660 bin insanımız, iftar soframıza oturdu. Neredeyse Eskişehir nüfusuna yakın bir rakam. Bu hizmette tüm çalışanlarımızın katkısı var. Özellikle sokak iftarları çok değerli. Komşuları, mahalle sakinlerini bir araya getiriyoruz. İftar sofrasının ahengi hiçbir şeye benzemez. Gerek dini ritüelleri, duygusu gerekse sosyal açıdan faydaları, ruhu bambaşkadır. Bu sofraları kurduğumuz için çok mutluyuz. Umuyorum ki ardından da bayramı ve bayram gibi günleri karşılayacağız. Ülkemizi iyiliklerin beklediğini temenni ediyorum. Tepebaşı Belediyemizin başarısı için en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Buna inancım sonsuz. Biz kadını erkeği, genci yaşlısı büyük bir aileyiz. Bundan sonra da daha güzel günler göreceğiz” dedi.

Başkan Ataç belediye personeli ve aileleri ile bol bol fotoğraf çektirdi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
.
banner343

Gelişmelerden Haberdar Olun

@