banner208

Tepebaşı'nda ürettiler şimdi tüm Eskişehir'e sergiliyorlar

Tepebaşı Belediyesi Belde Evleri kursiyerlerinin el emeği ile ürettikleri ürünleri görücüye çıkartıyor... İşte ayrıntılar...

ESKİŞEHİR 02.06.2022, 15:25
Tepebaşı'nda ürettiler şimdi tüm Eskişehir'e sergiliyorlar
banner209

Kursiyer kadınların ürünleri, kent genelindeki 21 Belde Evi’nde açılan “El Emeği” sergisi ile beğeniye sunuluyor.

Tepebaşı bölgesinde yaşayan vatandaşların daha iyi hizmet alabilmesi, talep ve şikayetlerin yerine getirilebilmesi adına belirli noktalarda oluşturulan Belde Evleri’nden genç, yaşlı, kadın, erkek, çocuk binlerce vatandaş; eğitim, hobi, spor ve müzik kurslarından ücretsiz olarak yararlanmaya devam ediyor.

Belde Evleri, 2001 yılından bu yana gerçekleştirilen kursların yanı sıra katılımcıların el emeği ile ürettikleri ürünlerin sergilenmesi için de ev sahipliği yapıyor. Kursiyerlerin katıldıkları birçok branştaki kurslarda öğrendikleri ile ellerinden çıkan ürünler 23 Mayıs - 13 Haziran tarihleri arasında Belde Evleri’nde sergilenmeye başladı.

Belde Evleri’nde açılan sergi ile keçeden seramiğe, mefruşattan aksesuara kadar çok sayıda branşta düzenlenen kurslara katılan kadınlar, emeklerinin karşılığını da almış oluyor. Sergileri ziyaret eden vatandaşlar da kadınlara destek olurken Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’a da teşekkürlerini iletiyor.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
22
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@