banner208

Tepebaşı'nın simge projesi: Belde Evi!

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Uluönder Belde Evi sakini kadınlar ile bir araya geldi...

banner294
ESKİŞEHİR 03.11.2022, 15:30
Tepebaşı'nın simge projesi: Belde Evi!
banner209

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Uluönder Belde Evi sakini kadınlar ile bir araya gelirken, “Tepebaşı birbirine sevgi ve güven ile bağlı insanların oluşturduğu bir aile. Kentimiz sizler sayesinde güzel” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, hemen her fırsatta Eskişehirli vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Ataç son olarak Uluönder Belde Evi’nde kurslara katılan mahalle sakini kadınlara sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Belde Evi’nde kadınları ziyaret eden Başkan Ataç, kurslar hakkında yetkililerden bilgi alırken kursiyer kadınlarla da sohbet etti.

Ziyaretine ilişkin bir değerlendirmede bulunan Başkan Ataç, “Tepebaşımızın simgelerinden biri olan Belde Evleri projemiz 2001 yılından bu yana kentimize değer katıyor. Başta kadınlarımız olmak üzere tüm Eskişehirliler Belde Evleri’ni çok seviyor. Bugün de Uluönder Belde Evimizde bir aradayız. Kadınlarımızı kurslarında ziyaret ettim, memnun olduklarını öğrenince ben de çok mutlu oldum. Tepebaşı’nın başarısında, projelerinde insanı odak noktasına koymasının sırrı vardır. Tepebaşı, birbirine sevgi ve güven ile bağlı insanların oluşturduğu bir aile. Kentimiz vatandaşlarımız sayesinde güzel. Bu birliktelik büyüyerek gelişmeye devam edecek” dedi.

Uluönder Belde Evi kursiyerleri de Başkan Ataç’a memnuniyet ve teşekkürlerini iletti.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@