banner208

TÜGİAD ile Tepebaşı'ndan çok güzel hareket!

Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Eskişehir Şubesi ve Tepebaşı Belediyesi iş birliği ile TEV yararına düzenlenen Çocuk Müzikali yoğun ilgi gördü...

ESKİŞEHİR 25.04.2022, 12:03
TÜGİAD ile Tepebaşı'ndan çok güzel hareket!
banner209

TÜGİAD Eskişehir Şubesi ve Tepebaşı Belediyesi'nin Türk Eğitim Vakfı (TEV) Eskişehir Şubesi yararına düzenlediği Çocuk Müzikali yoğun ilgi ve destek gördü. "Askıda bilet" uygulaması ile daha önce hiç tiyatro izlememiş çocuklar da oyunu seyretti. 

"Duygusal Keman ile Komik Davul" adlı çocuk müzikalinin biletlerini alan aileler çocuklarına 23 Nisan hediyesi verirken, Türk Eğitim Vakfı'na da destek vermiş oldu. 

Askıda bilet uygulamasıyla hiç tiyatro izlememiş çocuklar tiyatroyla tanıştı

24 Nisan'da Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde izleyicilerle buluşan etkinlikte "askıda bilet" uygulaması da gerçekleştirildi. Bu sayede "askıda bilet" alan vatandaşlar Eskişehir'de daha önce hiç tiyatro izlememiş çocukların da tiyatro izlemesine olanak sağladı.

Bayramlarını doyasıya kutladılar

4 yaş ve üzeri tüm çocukların izlemesine uygun olan müzikali izleyen çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı doyasıya kutladılar. Türk Eğitim Vakfı yetkilileri, bu örnek etkinlikle eğitime katkı sağladıkları için TÜGİAD Eskişehir Şubesi ve Tepebaşı Belediyesi'ne teşekkür ederken, etkinliğe katılan aileler de çocuklarıyla bu güzel ve anlamlı etkinliğe katılmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade etti.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
18
parçalı az bulutlu
Gelişmelerden Haberdar Olun
@