Üç Boyutlu Karikatürlerim” projesi sergisi

SADÂ KÜLTÜR SANAT VE EDEBİYAT PROGRAMI KAPSAMINDA KAZIM KARABEKİR İMAM HATİP ORTAOKULUNDA "ÜÇ BOYUTLU KARİKATÜRLERİM" PROJESİNİN SERGİSİ AÇILDI.

ESKİŞEHİR 07.06.2024, 11:29
Üç Boyutlu Karikatürlerim” projesi sergisi

SADÂ Kültür Sanat ve Edebiyat Programı kapsamında Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulunda "Üç Boyutlu Karikatürlerim" projesinin sergisi açıldı.

Açılış törenine Okul Müdürü İsmail Dönmez’in ev sahipliğinde; Tepebaşı İlçe Kaymakamı Sadettin YÜücel, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muammer Demirka, Eğitimciler Birliği Sendikası Eskişehir Şube Başkanı İbrahim Akar ve okul müdürleri katıldılar. Projenin koordinatörlüğünü üstlenen Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulu Bilişim Teknolojileri öğretmeni Çağlar Özdolap, katılımcılara projeyle ilgili bilgi vererek sergilenen eserlerin hazırlık aşamaları hakkında detaylar paylaştı. Katılımcılar, öğrencilerin el emeği göz nuru ile hazırladığı üç boyutlu karikatürleri büyük bir ilgi ve beğeniyle inceledi. Sergide yer alan eserler, mizah ve sanatı üç boyutlu bir perspektifle buluşturarak izleyicilere eşsiz bir görsel şölen sundu. Aynı zamanda “Görsel Sanatlar” ve “Teknoloji Tasarım” sergileri de sanat ve teknolojiyi ziyaretçilerle buluşturdu.

Kaymakam Sadettin Yücel, yaptığı konuşmada, bu tür projelerin öğrencilerin sanatsal gelişimine katkıda bulunduğunu ve kültürel zenginliği artırdığını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Proje Koordinatörü Çağlar Özdolap, projenin amacının öğrencilerin sanatsal yeteneklerini geliştirmek ve karikatür sanatına olan ilgilerini artırmak olduğunu söyledi. Özdolap, serginin hazırlanmasında emeği geçen tüm öğrencilere ve öğretmenlere teşekkür etti.

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
.
banner343

Gelişmelerden Haberdar Olun

@