Yunusemre Kredi Kooperatifinde devir teslim

Yunusemre Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Cantek görevini Uğur Can’a teslim etti...

ESKİŞEHİR 02.05.2023, 15:32
Yunusemre Kredi Kooperatifinde devir teslim

Yunusemre Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Cantek görevini hafta sonu gerçekleştirilen seçimli kongreyi kazanan Uğur Can’a teslim etti.

Gerçekleştirilen tören de konuşan eski başkan Mehmet Cantek, “Başkanımız Refik Pehlivan geçirdiği kalp krizi sonucu 30 Ağustos’ta hayatını kaybetmiş 1 Eylül’de de ben göreve başlamıştım. 30 Nisan 2023 tarihine kadar da görevimi devam ettirdim. 30 Nisan tarihinde yapılan seçimlerde bizleri destekleyen tüm üyelerimize teşekkür ediyor ve görevimi Başkanımız Uğur Can’a devrediyorum” dedi.

Yeni Başkan Uğur Can da, “Mehmet Cantek Başkanımıza teşekkür ediyorum. Kendisi yönetim kurulumuzada Başkan Vekili olarak görev almaya devam edecek. Refik Pehlivan Başkanımızın kurduğu düzeni bozmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Üyelerden çok yoğun kredi talepleri geliyor. Bu yoğunluğu aşmak için bölge ve merkez birlikleri ile koordineli çalışarak plasmanları şehrimize getireceğiz. Bir iki haftada verdiğimiz kredileri vermeye devam edeceğiz. 1500 civarı başvuru var. Günlük 50-60 başvuru alındı. Çabalarımız en üst seviyede devam edecek.” ifadelerini kullandı.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@