Eskişehirspor kongresi öncesi Hatipoğlu'ndan uyarı

Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu, seçim döneminde Eskişehirspor üzerinden verilen vaatleri hem Kazım Kurt'a hem de Ayşe Ünlüce'ye hatırlattı

ESKİŞEHİRSPOR 16.05.2024, 15:10 16.05.2024, 15:24
Eskişehirspor kongresi öncesi Hatipoğlu'ndan uyarı

Eskişehirspor için 26 Nisan'da düzenlenen kritik toplantı sonrası şehirde oluşan sessizliğe karşı AK Parti Eskişehir milletvekili Nebi Hatipoğlu'ndan paylaşım geldi.26 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan Eskişehirspor Kongresi öncesi Nebi Hatipoğlu seçim döneminde Eskişehirspor üzerinden vaatleri hem Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'a hemde Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce'ye hatırlattı. Hatipoğlu'nun paylaşımı şu şekilde:

Eskişehirspor için 20 gün önce mevcut belediye başkanlarının çağrısı ile gerçekleştirilen istişare toplantısından sonra gelişmeleri yakından takip etmekteyim. Davet edildiğimiz toplantıya hiç düşünmeden katıldım ve tüm düşüncelerimi açık sözlülükle kendileri ile paylaştım. Ancak, 26 Mayıs’da gerçekleşecek Genel Kurul öncesi halen önümüze bir yol haritası konulmadı. Anlaşılamaz şekilde derin bir sessizlik hakim. Seçim dönemi hem Ayşe Hanım hem de Kazım Bey iddialı açıklamalarda ve vaatlerde bulunmuşlardı. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, “Verin bize Eskişehirspor’u 5 yıl dolmadan Süper Lig’e çıkartalım” demişti. Hatta kendisi TV ekranlarından neler yapılması gerektiğini de uzun uzun anlatmıştı. Yine Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce Hanımefendi, “Her türlü desteği hem kulübe hem taraftara vereceğiz. Eskişehirspor’un deplasman masraflarını biz karşılayacağız” demişlerdi. Şu an artık inisiyatif alma zamanıdır. Belediyeler mutlaka taşın altına ellerini koymalıdırlar. Yine söylüyorum; yıllardır süren bahane üretme, görmezden gelme politikası son bulmalıdır. Seçim dönemi verilen sözler tutulmalıdır.

Şahsım, konu Eskişehir veyahut Eskişehirspor olunca her desteği vermeye hazırdır. Bu geçmişte böyleydi, gelecekte de böyle olacak.

@Eskisehirspor

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@