banner208

Eskişehir'de 3. Çocuk Sanat Şenliği etkinlikleri başlıyor!

2019 yılında Tekeciler Mahallesi’nde kurulan Erol Büyükmeriç Sanat Evi’nde, 3. Çocuk Sanat Şenliği etkinlikleri yapılacak.

ETKİNLİKLER 23.08.2022, 14:48
Eskişehir'de 3. Çocuk Sanat Şenliği etkinlikleri başlıyor!
banner209

Eskişehir Kent Konseyi tarafından desteklenen ve gönüllü eğitmenler İdil Çeliker, Göker Canko, Erol Büyükmeriç, Ahmet Sait Karabulut, Nurdan Kılıç, Aysu Bekar, Burhan Bilgiç, Serap Deliorman, Arzu’nun Bebekleri, Gülsüm Alem, Tuğba Özkan yönetiminde yürütülen Çocuk Sanat Şenliği’nin bu yıl 3’üncüsü yapılacak. Erol Büyükmeriç Sanat Evi’nde gerçekleştirilecek trampet, mim, ritim dans gösterileri, halk oyunu, piyano ve gitar resitalleri, çocuk şarkıları, şiir yorumları resim, karikatür, kolaj, makrome, kil heykel ve Arzu’nun Bebekleri ile “Erol Büyükmeriç Üç Boyutlu Karikatür” sergilerini içeren şenliğe Yazar Zeynep Aliye onur konuğu olarak katılacak. 

27 Ağustos Cumartesi günü saat 14.00’de başlayacak 3. Çocuk Sanat Şenliği, 17.30’da sonlanacak. Yerel organik ürünlerin de sergileneceği şenlikte, köy kadınlarının pişirdiği bazlamaların da ikramı yapılacak. 

Şenlik Düzenleme Kurulu Mustafa İmdat, Erol Büyükmeriç, Nurdan Kılıç, Gülsüm Alem tarafından yapılan açıklamada “3. Çocuk Sanat Şenliği’ne tüm halkımız davetlidir” denildi. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@