Eskişehir'de minikler de kutlama yaptı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Es Çocuk Evi’nde eğitim gören minikler, Cumhuriyet'in kuruluşunun 99. yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutladı.

ETKİNLİKLER 30.10.2022, 18:35
Eskişehir'de minikler de kutlama yaptı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Es Çocuk Evi’nde eğitim gören minikler, Cumhuriyet'in kuruluşunun 99. yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutladı. Minikler ayrıca bayrama özel hazırlanan pastayı hep birlikte kestiler.

Özel gereksinimli ailelerin çocuklarına ücretsiz okul öncesi eğitimi veren Es Çocuk Evi, Cumhuriyet Bayramı'nı çocuklarla birlikte kutladı. Es Çocuk Evi’nin bahçesinde Cumhuriyet ile ilgili şiirler okuyan çocuklar, müzikler eşliğinde dans edip hazırladıkları koreografiyle gösteriler yaptılar.

Cumhuriyet Bayramı coşkusunu öğretmenleriyle yaşayan minikler, bayram kutlamasının sonunda ise pasta kestiler. Ebeveynlerin de katıldığı kutlamada ellerinde Türk bayrakları ve Atatürk posterleri ile yürüyen minikler büyük alkış aldı.

Es Çocuk Evi yetkilileri de eğitim gören çocuklar ve ebeveynleri olmak üzere tüm Eskişehirlilerin bayramlarını kutladılar.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@