banner208

Eskişehir fuar ve kongre merkezinde etkinlik yağmuru!

Eskişehir Fuar Kongre Merkezi, Mart ayında fuar başta olmak üzere çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapacak.

ETKİNLİKLER 01.03.2022, 13:44
Eskişehir fuar ve kongre merkezinde etkinlik yağmuru!
banner209

Eskişehir Fuar ve Kongre Merkezi (EFKM), Mart ayında da hem iş dünyasının hem de sanatseverlerin buluşma noktası olacak. EFKM çatısı altında faaliyet gösteren Vehbi Koç Kongre Merkezi Mart ayında yine Eskişehirlilerin keyifle takip edeceği tiyatro, gösteri, söyleşi ve müzikallere ev sahipliği yapacak. 4 Mart Cuma günü Yılmaz Erdoğan tek kişilik fenomen gösterisi “Münaşaka” ile Vehbi Koç Kongre Merkezi’ne konuk olacak.  Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde, 5 Mart Cumartesi günü Nilgün Belgün ve Bekir Aksoy'un başrollerini paylaştığı “Kalpten Kalbe” isimli tiyatro oyunu, 6 Mart Pazar günü Yazar Muhammed Emin Yıldırım’ın konuk olacağı “Kaybedilen Hazine Kardeşlik” isimli söyleşi, 11 Mart Cuma günü komediyle müziğin buluştuğu “Bir Maestro Aranıyor” isimli kabare, 18 Mart Cuma günü Mesut Süre, Anlatanadam ve Fazlı Polat'ın aynı sahnede bir araya geldiği “Meksika Açmazı” isimli mizah programı gerçekleştirilecek.

Çocuklar da Mart ayında EFKM’de toplanacak

Vehbi Koç Kongre Merkezi, Mart ayında büyüklerin yanı sıra çocukların da hayranlıkla takip edeceği etkinlikler düzenleyecek. Milyonlarca çocuğun şarkılarını severek söylediği “Kukuli” Türkiye turnesi kapsamında 12 Mart Cumartesi günü Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde Eskişehirli hayranlarıyla buluşacak. “Niloya Sürpriz Yumurta Müzikali” de 12 Mart Cumartesi günü Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde sahnelenecek.

Mobilya sektörünün nabzı fuarda atacak

EFKM çatısı altındaki ETO TÜYAP Fuar Merkezi de Mart ayında çok önemli bir organizasyona imzasını atacak. 23-27 Mart tarihleri arasında Eskişehir Mobilya Fuarı düzenlenecek. Mobilya ve mobilya ekipmanları imal eden Eskişehir’deki firmalar fuarda  açacakları stantlarla çevre illerden ve Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan iş insanlarına markalarını ve ürünlerini tanıtacaklar. Eskişehir’deki mobilya ve ekipmanları alanındaki ilk profesyonel fuar olma özelliği taşıyan organizasyona yurt dışından alım heyetleri de ziyaretçi olarak katılacak. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
23
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@