Eskişehir İl İnsan Hakları Kurulu üyeleri Eğitim Fakültesi’nde derse katıldı

Eskişehir İl İnsan Hakları Kurulu üyeleri, Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde İnsan Hakları dersine girerek öğrencilerle bir araya geldi.

ETKİNLİKLER 05.01.2024, 14:31
Eskişehir İl İnsan Hakları Kurulu üyeleri Eğitim Fakültesi’nde derse katıldı

Eskişehir İl İnsan Hakları Kurulu üyeleri, biz süre önce valilik ziyaret ederek kendileriyle tanışan Eğitim Fakültesi öğrencilerinin isteğini yerine getirerek Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde İnsan Hakları dersine girerek öğrencilerle bir araya geldi. Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Ahmet Mıdık’ın verdiği İnsan Hakları dersi hiç ara verilmeden iki saati aşkın bir süre devam etti. Öğrencilerin soru yağmuruna tutulan kurul üyeleri Altan Ulutaş, Ali Akyüz ve Ahmet Namık Akdoğan açık ve net cevaplar vererek öğrencilerin beklentilerini karşıladılar. Öğretim Üyesi Ahmet Mıdık da, “İnsan Hakları Kurulu üyelerinin davetimizi kırmayarak fakültemize gelmesi ve öğrencilerimle buluşması muhteşem oldu. Öğrencilerim aralıksız iki saatten fazla süren dersi can kulağı ile dinleyerek sorularını sormanın ve cevaplarını almalarının yanı sıra kendi düşüncelerini de ifade etme olanağı buldular. Önümüzdeki dönemlerde de bu tür karşılıklı ziyaretlerle öğrencilerimizin ufkunu açmaya veş çevre edinmelerine katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Derse Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programı ile Okulöncesi Öğretmenliği Programı bölümlerinde İnsan Hakları Dersi’ni alan 60’a yakın öğrenci katıldı.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@