banner208

Toprak Sempozyumu'nda görkemli kapanış

15. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nun kapanışı usta sanatçı, şarkı yazarı, müzik yapımcısı ve gitarist Vedat Sakman konseri ile yapılacak.

banner294
ETKİNLİKLER 16.09.2022, 16:33
Toprak Sempozyumu'nda görkemli kapanış
banner209

Tepebaşı Belediyesi, bu yıl 15.’sini düzenlediği Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nun kapanışını özel bir konser ile yapmaya hazırlanıyor. 

Sevilen sanatçı, şarkı yazarı, müzik yapımcısı ve gitarist Vedat Sakman, sempozyumun kapanış töreninde Eskişehirliler ile buluşacak. 

Sanat etkinlikleri kapsamında heykel çalışmaları, sergiler, sanatçı sunumları, torna yarışmaları ve sosyal etkinlikler kapsamında da el emeği ürünler satış noktaları, çocuk oyun parkı, yemek yarışmaları, konserler ve çocuk atölyeleri gibi pek çok aktiviteyi bünyesinde barındıran sempozyum, düzenlenecek kapanış töreninde de kent halkına keyifli bir akşam yaşatacak. 

15. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu kapanış töreni, 17 Eylül Cumartesi günü saat 18.30’da gerçekleştirilecek. Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de tüm Eskişehir halkını, kapanış töreni ve Vedat Sakman konserine davet etti. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
16
parçalı az bulutlu
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@