Ahmet Ataç: Karanlık günlerin sonuna geliyoruz!

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç yayımladığı mesajda Ramazan Bayramı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı...

GÜNDEM 19.04.2023, 18:10
Ahmet Ataç: Karanlık günlerin sonuna geliyoruz!

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, bir mesaj yayımlayarak Eskişehirlilerin Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik etti.

Başkan Ataç mesajında, “Sevgili Eskişehirliler, değerli hemşehrilerim. Milletimiz için hem dini hem de milli bayramların önemi gerçekten çok büyük. Bu yıl da Ramazan ve 23 Nisan bayramlarını birlikte kutlama heyecanını yaşayacağız. Aslında Şubat ayında yaşanan deprem felaketleri nedeniyle buruk bir bayram arifesinde olduğumuzu söylemek isterim. Milletimiz son yıllarda birçok badire yaşadı. Orman yangınları, seller, depremler, pandemi derken oldukça yıpratıcı zamanlardan geçiyoruz. Kayıplarımızın acısı hala yüreğimizde ama diğer yandan yaşadığımız felaketlerden artık ders almamız da gerekiyor. Ormanlar yanarken uçağımız yok, depremde binalar yıkılıyor saatler boyunca yardım yok, pandemi oluyor maske yok… Tüm bunların yanı sıra kötü yönetilen ekonomi nedeniyle gün geçtikçe ağırlaşan mali şartlar altında toplum olarak ezilmeye devam ediyoruz. Bize yaşatılan her türlü olumsuzluğa rağmen hep söyledim, yine söylüyorum; umudumuzu yitirmeyeceğiz. Karanlık günlerin sonuna geldiğimize inancım tam, tünelin ucundayız ve artık ışık görünüyor. Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın ardından ülkece ferah, bolluk, huzur, birlik ve beraberlik dolu günler bizleri bekliyor. Hiçbir anne babanın çocuğunun geleceği için endişe duymayacağı, Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, demokratik, çağdaş, aklı ve vicdanı hür nesiller yetiştireceğimiz o aydınlık geleceği hep birlikte getireceğiz. Birleşen, kucaklaşan bir Türkiye her bayramını heyecan ve coşku ile kutlayacak. Bu duygu ve düşünceler ile tüm hemşehrilerimi saygı ile selamlıyor, bayramlarını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner343

Gelişmelerden Haberdar Olun

@