banner208

Ahmet Ataç: Tek yürek olmamız önemli!

Tepebaşı Belediyesi Başkanı Dt. Ahmet Ataç, deprem felaketinden etkilenen kentlerden Adana’da bir dizi temasta bulundu...

GÜNDEM 12.02.2023, 14:38
Ahmet Ataç: Tek yürek olmamız önemli!
banner209

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, deprem felaketinden etkilenen kentlerden Adana’da bir dizi temasta bulundu. Başkan Ataç, Adana’nın Ceyhan ve Çukurova ilçe belediye başkanlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, deprem felaketinin yaralarının sarılmaya çalışıldığı Gaziantep ziyaretinin ardından depremden etkilenen bir diğer il olan Adana’ya geçti.

Başkan Ataç, Adana’nın Ceyhan ilçesinde ihtiyaç malzemelerin dağıtıldığı bölgeye giderek yetkililerden bilgi aldı. Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem ile görüşen Başkan Ataç, yaşanılan deprem felaketinden tüm ülkenin etkilendiğini ve acıların bir olduğunu söyleyerek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Tek yürek olmamız önemli

Başkan Ataç daha sonra deprem dolayısıyla Adana’da yıkımın en çok meydana geldiği Çukurova ilçesine gelerek Belediye Başkanı Soner Çetin’den ilçedeki durum ile ilgili bilgi aldı. Geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Ataç, “Deprem sonrası birlik ve beraberlik içinde tek yürek olmamız çok önemli. Eskişehirli yurttaşlarımızın yardımlarını da ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Ülkemize bir kez daha geçmiş olsun” değerlendirmesinde bulundu. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@