banner208

Bağımlılığa karşı ortak mücadele

Yeşilay Eskişehir Şube Başkan Yardımcısı Ayşe Fert Dökmeci, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce’yi ziyaret etti.

banner294
GÜNDEM 22.11.2022, 17:20 23.11.2022, 11:18
Bağımlılığa karşı ortak mücadele
banner209

Yeşilay Eskişehir Şube Başkan Yardımcısı Ayşe Fert Dökmeci ve yönetim kurulu üyeleri, Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) çalışanları ile birlikte Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce’yi ziyaret etti.

Bağımlılıkla mücadele konusunda yaptığı başarılı çalışmalarla öne çıkan Yeşilay, ortak projeler ve yapılacak çalışmalar konusunda kurumsal ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Yeşilay Eskişehir Şube Başkan Yardımcısı Ayşe Fert Dökmeci ve yönetim kurulu üyeleri ileYeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) çalışanları,Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce’yi ziyaret etti.

Ziyarette bağımlılıkla mücadele konusunda ortak projeler ve yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Genel Sekreter Ünlüce, bağımlılığa karşı Yeşilay ve YEDAM ile ortak çalışmalar yaptıklarını bundan sonra da çalışmalara destek vermeye devam edeceklerini belirtti. Yeşilay Şube Başkan Yardımcısı Ayşe Fert Dökmeci de Yeşilay'a sunduğu destek ve misafirperverliği nedeniyle Ünlüce’yeteşekkür etti.

Ziyaret sonunda Dökmeci tarafından Ünlüce’ye,YEDAM'a başvuran danışanların alçıdan yapmış olduklarıAtatürk büstü hediye edildi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@