banner208

Başkan Bahar Bilen zabıtalarla birlikte

Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Bahar Bilen, zabıta teşkilatının kuruluşunun 196. yıldönümü nedeniyle bir dizi ziyarette bulundu.

banner294
GÜNDEM 05.09.2022, 14:26
Başkan Bahar Bilen zabıtalarla birlikte
banner209

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Bahar Bilen, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aykut Hamza Çebi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürü Melek Ceviz, Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürü Fikret Uysal, Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürü Ahmet Özkan , Emko Sanayi Sitesi Zabıta Karakolu Amiri Mehmet Taş'a ziyaret gerçekleştirdi. 

Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Bahar Bilen; günün anısına kurum daire başkanları ve müdürlerine çiçek taktim ederek; ilke, özveri ve dürüstlüğün simgesi olan zabıta teşkilatı hem halk için hem de tüm esnaf ve sanatkarlar için çok önemli olduğunu yaptıkları uygulama ve denetimlerde vatandaşın esenliği için düzenli bir yaşam alanı hazırlayan belediye zabıtası kentsel yaşama katkı sağlayan önemli bir birim olduğunu belirtti. 

Bilen, "Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 196. yıl dönümünde başta Eskişehirimizde fedakârca görev yapan tüm Zabıta memuru arkadaşlara olmak üzere, ülkemizin her yerinde vatandaşımızın, huzuru, sağlığı ve güvenliği için görevini özverili bir şekilde yerine getiren tüm zabıta personelinin Zabıta Haftası’nı kutluyorum” diye konuştu. 

Zabıta daire başkanları ve kurumları temsilen zabıta müdürleri yapılan bu anlamlı ziyaretten son derece memnuniyet duyduklarını kurumlar arasında sürekli iletişim içinde olmanın vermiş oldugu güven ile sorunların daha hızlı ve akıcı çözüldügünü belirterek burada belediye başkanları temsilen kurum müdürleri olarak Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odası Başkanına teşekkür ettiklerini belirttiler. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
16
parçalı az bulutlu
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@