banner208

Başkan Kurt zabıtalarla bir araya geldi

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Zabıta Müdürlüğü personeli ile bir araya gelerek, Zabıta Teşkilatının 196’ncı yılını kutladı.

banner294
GÜNDEM 07.09.2022, 14:28
Başkan Kurt zabıtalarla bir araya geldi
banner209

Zabıtanın belediyelerin vitrini olduğunu dile getiren Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi Zabıta biriminin oldukça başarılı çalıştığını ifade etti. Zabıta birimini kutladığını belirten Başkan Kurt, “Zabıta, Odunpazarı Belediyesi’nin insanlarla en çok iletişim kuran birimlerinden biri. Odunpazarı Belediyesi ile vatandaş arasında doğrudan teması sağlayan noktalarından. Zabıtanın davranışları ve tavırları, belediyenin yönetim anlayışını yansıtır. Odunpazarı zabıtasıyla vatandaş her an el ele iş yapmaktadır. İnsanlarla iyi geçinmek, insanları mutlu etmek ve aynı zamanda işini yapmak belediyemizin temel görevidir. Bunu yaparken zabıtaya büyük iş düşüyor. Zabıta birçok zorluğa göğüs gererek, geceli gündüzlü; büyük bir fedakârlık göstererek çalışmak zorunda kalıyor. Eskişehir’in, Odunpazarı’nın düzeni ve huzuru için 24 saat görev başında olan ve görevini en iyi şekilde yerine getiren zabıta personelimize teşekkür ediyorum. Bizler, yol arkadaşıyız. Sizin güvenliğiniz, sağlığınız benim için çok önemli. Bir sıkıntıya düştüğünüzde, dara düştüğünüzde her zaman yanınızda olacağımı da bilmenizi isterim” dedi. 

Ziyareti için Başkan Kurt’a teşekkür eden Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürü Fikret Uysal ve Zabıta Müdürlüğü çalışanları, Eskişehir’in düzeni ve huzuru için çalışmaya devam edeceklerini kaydetti. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
6
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@