banner208

Başkan Serkan Can Zengin'den 2 Eylül Mesajı!

Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Eskişehir Şube Başkanı Serkan Can Zengin, 2 Eylül Eskişehir'in kurtuluşu nedeniyle bir mesaj yayınladı.

banner294
GÜNDEM 01.09.2022, 14:22 01.09.2022, 14:25
Başkan Serkan Can Zengin'den 2 Eylül Mesajı!
banner209

Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Eskişehir Şube Başkanı Serkan Can Zengin, 2 Eylül Eskişehir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

"Aradan 100 yıl geçti ve asla unutmayacağız... Ve bir ulus, dünya tarihine geçmiş o mücadeleyi ve fedakarlıkları unutmadı, büyük bir minnet duygusuyla hatırlamaya devam ediyor.

Eskişehir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün söylediği "Eskişehir halkı elimizde kuvvet bulunmadığı zaman çok büyük vatanperverlik, milliyetperverlik ve azim ve kahramanlık göstermiştir" sözüne layık olmak için, şehrimiz ve ülkemiz için daha çok çalışmanın en büyük görevimiz ve sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz.

Büyük bir kahramanlık destanı yazarak vatan topraklarımızın bağımsızlığı için kahramanca mücadele eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet, şükran ve rahmetle anıyor, Eskişehir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılını kutluyoruz."

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
25
parçalı bulutlu
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@