banner208

Burası Eskişehir!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda görevli temizlik işçileri duygulandıran bir işe imza attı...

banner294
GÜNDEM 10.11.2022, 16:38
Burası Eskişehir!
banner209

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda görevli temizlik işçileri, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 84. ölüm yıl dönümünde ağaçlardan dökülen yapraklar ile “Minnetle Anıyoruz” yazdı. 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda görevli temizlik işçileri, kavak ağaçlarından dökülen binlerce yaprağı toplayıp “Minnetle Anıyoruz” yazıp, kalp yaparak Büyük Önder Atatürk’ü andı. 

Yaprakların ortasında Atatürk portresi taşıyan işçilerin saygı mesajına parka gelen vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Fotoğraf çekimi için bölgede bulunan genç bir çiftte burada günün anısına fotoğraf çektirdi. Büyük Önder Atatürk’ün daima izinden gittiklerini belirten çalışanlar, “Atatürk’ü anmak ve minnetimizi bu şekilde göstermek istedik.” dediler. Çalışma sonrası Atatürk portesi taşıyıp yazının altına kalp şekli yapan işçiler, Atatürk'e minnetlerini ifade ettiler. 

İşçiler, son düzeltmeleri de yaptıktan sonra kalbin çevresine dizilerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@