Celalettin Kesikbaş yeniden başkan!

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) seçimlerine tek liste giren Celalettin Kesikbaş güven tazeledi.

GÜNDEM 04.10.2022, 22:34 05.10.2022, 12:27
Celalettin Kesikbaş yeniden başkan!

Eskişehir Sanayi Odası 27’nci Dönem Genel Kurulu için oy verme işlemleri sabah erken saatlerden itibaren başladı. 

Mevcut başkan Celalettin Kesikbaş, tek aday olarak seçimlere katıldı. Katılımım yoğun olduğu seçimler, kurulan farklı sandıklarda devam ederken, oy verme işlemi ise akşam 17.00 itibariyle son buldu. 

Celalettin Kesikbaş: Son derece gurur verici

Seçim sonrası konuşan ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Çok onurlu ve güzel bir gün geçirdik. Hayatımın en güzel günlerinden bir tanesi oldu. Çünkü birbirimizden hiçbir farkımızın olmadığını bugün çok daha iyi gördüm. Bugün burada herkes bir aile gibiydi. Bana bu mutluluğu yaşattığınız için hepinize çok çok teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun. Önemli olan bundan sonrasını yani sürdürülebilirliğini sağlamak. Bugün başka bir şey daha gördüm; herkes birbirini de özlemiş. Oy kullanmak için gelen birçok sanayicimiz ile sohbet etme fırsatımız oldu. Bundan sonraki çalışma hayatımızda hepimize başarılar diliyorum. Bu örneği inşallah Eskişehir alır ve bütün STK’larda her yerde kullanır. Bence Eskişehir ve Türkiye için son derece gurur verici, güzel bir gündü. Çok teşekkür ediyorum” dedi.

Seçim süreciyle birlikte çok güzel bir enerjinin yakalandığına değinen Kesikbaş, “Bunu devam ettirelim. Bu meclis bundan sonraki başkanları da çıkaracak. Herkesin birbirine bağlı, sevgi ve saygı içerisinde çok daha başarılı olunacağına ben kanaat getiriyorum, inanıyorum. Bizim de tek görevimiz yol gösterici olmak, tecrübelerimizi paylaşmaktır” diye konuştu.

Nadir Küpeli: Üretmeye devam edeceğiz 

Seçim sonrası konuşan EOSB Başkanı Nadir Küpeli ise dostane bir ortamda seçim döneminin geçirildiğini ifade ederek, “Öncelikli olarak Celalettin Kesikbaş ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Çok dostane bir ortamda, hasret olduğumuz bir seçim dönemi yaşadık. Neticede bundan sonra bu gruplarda sizden bizden, şucu bucu demeden, Eskişehir sanayisi için üretmeye, katma değer oluşturmaya devam edeceğiz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Barış havasında bir seçim geçirdik ve bu çok önemliydi. Ülkemizin ve şehrimizin özellikle muhtaç olduğu görüntü buydu. Bütün emeği geçen arkadaşlarımın hepsine teşekkür ederim” dedi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@